Kontakt

Biuro rachunkowe „Bilans”

Skontaktuj się!

 

Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Rybniku lub filii znajdującej się w Rydułtowach. 

 

„BILANS” spółka z o.o.
ul. Plebiscytowa 5
44-218  Rybnik

Biuro rachunkowe Bilans – filia w Rydułtowach.

Zdecydowaliśmy się otworzyć filię naszego biura rachunkowego w Rydułtowach, aby kontakt z najlepszymi doradcami podatkowymi oraz księgowymi był jeszcze łatwiejszy. Niezależnie od tego czy potrzebujesz badania sprawozdania finansowego, pomocy przy założeniu spółki, czy obsługi księgowej specjaliści biura rachunkowego Bilans w Rybniku oraz filii w Rydułtowach są do Twojej dyspozycji.

Biegli rewidenci i księgowi – jak do nas trafić

 

„BILANS” spółka z o.o.
ul. Plebiscytowa 5
44-218 Rybnik

Sekretariat:
E-mail: bilans@bilans.info.pl

Nr konta bankowego:
15 1050 1403 1000 0022 5831 8258
ING BANK ŚLĄSKI

 

 

 

 

biuro rachunkowe Bilans

 

 

 

 

założenie spółki Rybnik

Biuro rachunkowe Bilans – filia w Rydułtowach

Ceny są ustalane indywidualnie w drodze negocjacji z Klientem w oparciu o niezbędny nakład pracy, wynikający z ilości dokumentów oraz formy w jakiej jest prowadzona księgowość. Uwzględniamy również dodatkowe wymagania zleceniodawcy. Dobry doradca podatkowy albo księgowa powinni być zawsze dostępni dla Klienta, tak aby bez trudu mógł zasięgnąć ich opinii. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć filię naszego biura rachunkowego w Rydułtowach . Oczywiście bez względu na to, czy odwiedzą Państwo główną siedzibę biura rachunkowego w Rybniku, czy filię w Rydułtowach, zawsze będziecie mogli liczyć na wysoką jakość usług i kompleksową obsługę księgową.

Rydułtowy

 

ul. Ofiar Terroru 50B
44-280 Rydułtowy
Tel. kom. +48 662 129 175
E-mail: rydultowy@bilans.info.pl